Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 10

Hroch Vladimír (Praha 1907 - 1966 Uherské Hradiště)

Hroch Vladimír (Praha 1907 - 1966 Uherské Hradiště) - Výtvarné umění, design, nábytek

Kudlovské paseky, signováno a datováno vpravo dole V. Hroch 1943, na napínacím rámu popsáno autorem Kudlovské paseky, olej/plátno, 40 x 100 cm, sklo, poškozený rám (Šm)

24.09.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 15.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-

Aukce: Výtvarné umění, design, nábytek
Datum: 24.09.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 17.09. - 24.09.2016