Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9

Špitník Ladislav (Praha 1901)

Malcesina na Lago di Garda, signováno a datováno vlevo dole Špitník 35, olej/plátno, 54,5 x 68,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)

24.09.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 11.000,-
Odhadní cena:
CZK 8.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-

Špitník Ladislav (Praha 1901)

Aukce: Výtvarné umění, design, nábytek
Datum: 24.09.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 17.09. - 24.09.2016