Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 8

Liebscherová - Havlíčková Berta (Lovčice u Klatov 1864 - 1954 Praha)

Květiny ve váze, signováno vlevo dole B. Liebscherová Havlíčková, olej/plátno fixované na kartonu, 39 x 24,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

24.09.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 5.500,-
Odhadní cena:
CZK 8.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-

Aukce: Výtvarné umění, design, nábytek
Datum: 24.09.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 17.09. - 24.09.2016