Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-040811/0002

Diamantmedaillon

Rosegold 580, feinvergoldet, Diamantraute ca. 0,10 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, 21,7 gøx

Expert: Dorothee Ganter Dorothee Ganter
+43-1-515 60-336

juwelenauktion@dorotheum.at

08.09.2016 - 17:53

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Diamantmedaillon

+43-1-515 60-336

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 08.09.2016 - 17:53
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.08. - 07.09.2016