Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022525/0001

A. Betz *

A. Betz * - Kunst und Antiquitäten

(Deutschland 1910-1963) Rückseite betitelt "Am Brunnen", Öl/Mischtechnik auf Papier, ca. 29 x 38 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

14.09.2016 - 15:23

Vyvolávací cena:

A. Betz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 14.09.2016 - 15:23
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 08.09. - 14.09.2016