Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022404/0009

2 Schützenscheiben um 1900

2 Schützenscheiben um 1900 - Umění, starožitnosti

aus Eisen, färbig bemalt, auf Holzleisten montiert, bei Treffer wird Federmechanismus ausgelöst, beschädigt, Farbfehlstellen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

14.09.2016 - 15:57

Vyvolávací cena:

2 Schützenscheiben um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti
Datum: 14.09.2016 - 15:57
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 08.09. - 14.09.2016