Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022402/0005

Alois Telarik *

Alois Telarik * - Umění, starožitnosti

(Wien 1884-1961) "Verführung mit Blumen", links unten signiert A. Telarik, Öl auf Leinwand, ca. 64 x 80 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

14.09.2016 - 15:58

Vyvolávací cena:

Alois Telarik *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti
Datum: 14.09.2016 - 15:58
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 08.09. - 14.09.2016