Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022053/0022

1 Krug, 13 verschiedene Gläser Anfang 20. Jh.

1 Krug, 13 verschiedene Gläser Anfang 20. Jh. - Umění, starožitnosti

aus farblosem und färbigem Glas, tlw. färbig bemalt und mit Golddekor, bestoßen, ein Glas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

14.09.2016 - 16:47

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti
Datum: 14.09.2016 - 16:47
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 08.09. - 14.09.2016