Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033610/0066

Conrad Eilers

Conrad Eilers - Umění, starožitnosti, šperky

(Kuhnkendorf, Ostpreußen 1845- 1914 München) Am Chiemsee, unten links signiert: C. Eilers, Öl auf Leinwand, ca. 28,5 x 44 cm, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

01.09.2016 - 16:38

Vyvolávací cena:

Conrad Eilers

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 01.09.2016 - 16:38
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.08. - 01.09.2016