Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022593/0011

Switbert Lobisser *

(Tiffen 1878-1943 Klagenfurt, Studium an der Wiener Akademie Mitglied Wiener Künstlerhaus) "Der Jäger/Gaßbua", im Stock monogrammiert SL, 2 Holzschnitte, op. 281, Stockgrößen 13 x 9,5/13 x 16,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

05.09.2016 - 16:04

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:

Switbert Lobisser *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 05.09.2016 - 16:04
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 22.08. - 01.09.2016