Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022608/0007

A. Waitz *

A. Waitz * - Umění, starožitnosti, šperky

(um 1935) Gebirgssee, handsigniert A. Waitz, Öl auf Leinwand, Bildausschnitt 65 x 52 cm, schwarzer Profilholzrahmen, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

05.09.2016 - 16:17

Vyvolávací cena:

A. Waitz *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 05.09.2016 - 16:17
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 22.08. - 01.09.2016