Čís. položky 191-022519/0002

Bela Konrad

Bela Konrad - Umění, starožitnosti, šperky

(Sarvar 1869-gest. in Graz, Studium an der Landesakademie Graz sowie der Akademie München) Sommerlandschaft, handsigniert Konrad, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 27,5 x 39,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, fleckig

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

05.09.2016 - 16:33

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Bela Konrad

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 05.09.2016 - 16:33
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 22.08. - 01.09.2016