Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 197-013892/0002

Ohrringe

Gold 580, österreichische Amtspunze 1872 - 1922, geflochtene Haare, 3,7 g, in Formetui, Druckstellen, fehlt ein Hacken, altersbedingte Gebrauchsspurenøx

Expert: Alexander Mauthner Alexander Mauthner
+43-2622-224 67

alexander.mauthner@dorotheum.at

07.09.2016 - 21:13

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Ohrringe

+43-2622-224 67

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Schmuck
Datum: 07.09.2016 - 21:13
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 26.08. - 07.09.2016