Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-088746/0001

Ottomanische Gürtelschließe,

Silber, teilweise vergoldet, 2 Stifte, ungemarkt, 19. Jh., (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

24.08.2016 - 15:33

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Ottomanische Gürtelschließe,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Antiquitäten
Datum: 24.08.2016 - 15:33
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.08. - 24.08.2016