Čís. položky 138-058719/0002

Alexander Drobik *

(Teschen 1890-1968 Salzburg) Aus dem Dachsteingebiet (?), signiert, datiert, A. Drobik 1951, Öl auf Leinwand, 96 x 113 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

24.08.2016 - 15:04

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Alexander Drobik *

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 24.08.2016 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.08. - 24.08.2016