Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-059357/0004

Anton Pick

Anton Pick - Letní aukce

(Görz 1840 - nach 1902 Wien) Gosausee mit Dachstein, signiert mit dem Pseudonym A. Pickert, Öl auf Leinwand, 97,5 x 143 cm, gerahmt, beschädigt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

24.08.2016 - 15:23

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Anton Pick

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 24.08.2016 - 15:23
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.08. - 24.08.2016