Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-056474/0001

Josef Schwemminger

Josef Schwemminger - Letní aukce

(Wien 1804-1895) Blicke auf eine Stadt, signiert Jos. Schwemminger, Öl auf Leinwand, 36,5 x 49,5 cm, gerahmt, beschädigt (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

24.08.2016 - 15:55

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Josef Schwemminger

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 24.08.2016 - 15:55
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.08. - 24.08.2016