Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-059357/0001

Hermann Kern

Hermann Kern - Letní aukce

(Liptoujvar 1838-1912 Maria Enzersdorf) Bauernhochzeit, Nachlassstempel Hermann von Kern, Öl auf Leinwand auf Karton, 26,5 x 33,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

24.08.2016 - 16:00

Vyvolávací cena:

Hermann Kern

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 24.08.2016 - 16:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.08. - 24.08.2016