Fassonhalskette
Gold 585, Länge ca. 47 cm, 4 gøg4
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
18.12.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Fassonhalskette
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 18.12.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.12. - 18.12.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Altschliffdiamantsolitär ca. 0,15 ct
- Armreif
- Brillant Armreif zus. ca. 0,50 ct