Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 1

Brillant Ring zus. ca. 2,80 ct

Weißgold 585, zwei Altschliffbrillanten, RW 56, 5,8 gøg6

Expert: Stephan Kutil

02.09.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 4.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-

Expert: Stephan Kutil

Aukce: Exklusive Diamanten und Farbsteine
Datum: 02.09.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.08. - 01.09.2016