Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 26 -

Flämische Schule um 1700

Reiterspiel, Öl auf Holz, 16 x 25,5 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

12.09.2016 - 17:00

Dosažená cena: **
EUR 1.365,-
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 2.000,-

Flämische Schule um 1700

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schloss Schwallenbach - Sammlung Reinhold Hofstätter (1927- 2013)
Datum: 12.09.2016 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.09. - 12.09.2016