Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034254/0001

Josef Kugler

Josef Kugler - Umění, starožitnosti, šperky

(wohl Deutsch um 1900) Bach im Herbstwald, signiert unten rechts: Jos. Kugler, Öl auf Leinwand, ca. 69 x 100 cm, vergoldeter Rahmen

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0

25.08.2016 - 16:13

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Josef Kugler

+43-662-87 16 71-0

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.08.2016 - 16:13
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 19.08. - 25.08.2016