Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034050/0006

Petra Moiser *

Petra Moiser * - Umění, starožitnosti, šperky

(Augsburg 1954 geb.) "Tele-Hypnose" unten rechts signiert und datiert: Petra Moiser '85, Bleistift und Farbstifte auf Papier, ca. 44 x 62,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

25.08.2016 - 16:40

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Petra Moiser *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.08.2016 - 16:40
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 19.08. - 25.08.2016