Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) Schloß Persenbeug, Radierung in Farbe, signiert Nl. Luigi Kasimir 40,5 x 57,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
24.08.2016 - 17:12
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Luigi Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 24.08.2016 - 17:12 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 13.08. - 24.08.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,- -
Vyvolávací cena: