Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-090165/0007

Wiener Silber Tafelaufsatz mit Glasschale,

rund, farblose geschliffene Glasschale, Höhe 19 cm, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, minimal gesch., (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

17.08.2016 - 17:29

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Antiquitäten
Datum: 17.08.2016 - 17:29
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.08. - 17.08.2016