Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022912/0006

Tafelaufsatz um 1900/20

3-passiger Zinnfuß mit reliefiertem Dekor, farblose, geschliffene Glasschale, Durchmesser 26 cm, Höhe 22,5 cm, am Boden undeutlich gemarkt, fleckig, abgerieben, Glaseinsatz gering bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

18.12.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Tafelaufsatz um 1900/20

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 18.12.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 11.12. - 15.12.2017