Čís. položky 138-059704/0004

Arthur W. Redgate, 19. Jahrhundert

Arthur W. Redgate, 19. Jahrhundert - Summer-auction

"Resignation", rückseitig betitelt und bezeichnet, signiert A. W. Redgate, Öl auf Leinwand, 50,5 x 76 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

17.08.2016 - 15:30

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Summer-auction
Datum: 17.08.2016 - 15:30
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.08. - 17.08.2016