Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-056530/0003

Künstler 20. Jhdt.

Künstler 20. Jhdt. - Summer-auction

Nußdorf bei Wien (?), unleserlich signiert, Öl auf Holz, 31 x 51 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

17.08.2016 - 15:30

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Künstler 20. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Summer-auction
Datum: 17.08.2016 - 15:30
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.08. - 17.08.2016