Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-057815/0001

Carl Goebel

Carl Goebel - Summer-auction

(Wien 1824-1899) Im Gebirge, signiert Goebel, Aquarell auf Papier, 39 x 58 cm, gerahmt, beschädigt (gebräunt), (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

17.08.2016 - 15:51

Vyvolávací cena:

Carl Goebel

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Summer-auction
Datum: 17.08.2016 - 15:51
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.08. - 17.08.2016