Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Brillantring zus. ca. 2,50 ct

Gold, Weißgold 750, Englische Amtspunze, 15,3 g, RW 57øg15

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

01.09.2016 - 17:00

Dosažená cena: **
EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Brillantring zus. ca. 2,50 ct

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 01.09.2016 - 17:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.08. - 31.08.2016