Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 16

Brillantbrosche zus. ca. 6 ct

Brillantbrosche zus. ca. 6 ct - Klenoty

Gold 585, Silber ca. 800, Brillanten tlw. im Altschliff, beweglich gearbeitet, 25,3 g øg5

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

01.09.2016 - 17:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.800,-

Brillantbrosche zus. ca. 6 ct

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 01.09.2016 - 17:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.08. - 31.08.2016