Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 14

Lorgnonkette

Lorgnonkette - Klenoty

Gold 750, feinvergoldet, österr. Amtspunze 1872-1922, Schuber, tlw. emailliert, mit Halbperlen, Länge ca. 196 cm, 63 gøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

01.09.2016 - 17:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

Lorgnonkette

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 01.09.2016 - 17:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.08. - 31.08.2016