Čís. položky 4

Altschliffbrillantring zus. ca. 0,65 ct

Altschliffbrillantring zus. ca. 0,65 ct - Klenoty

Weißgold 750, Altschliffbrillant ca. 0,60 ct, Achtkantdiamanten, 3,8 g, RW 55øg4

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

01.09.2016 - 17:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 01.09.2016 - 17:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.08. - 31.08.2016