Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022310/0332

Künstler 20. Jhdt.

Künstler 20. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

Flugenten, monogrammiert und datiert A. H.30.,Öl auf Holz, 25 x 28,5 cm, gerahmt, berieben, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

31.08.2016 - 15:48

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 31.08.2016 - 15:48
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.08. - 31.08.2016