Čís. položky 194-022421/0016

Fritz Paplham *

Fritz Paplham * - Umění, starožitnosti, šperky

(Klosterneuburg 1888-1958 Wien) "Bergkirche", links unten signiert Fritz Paplham, Öl auf Karton, ca. 50 x 60 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

31.08.2016 - 15:50

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Fritz Paplham *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 31.08.2016 - 15:50
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.08. - 31.08.2016