Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022498/0001

Maler um 1995

Maler um 1995 - Umění, starožitnosti, šperky

"Erotische Darstellung", rechts unten datiert und signiert (19)95 Boudy, Öl/Mischtechnik auf Hartfaserplatte, ca. 51 x 44 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

31.08.2016 - 16:09

Vyvolávací cena:

Maler um 1995

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 31.08.2016 - 16:09
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.08. - 31.08.2016