Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022472/0009

Alois Hernick

Alois Hernick - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1870-1939) "Stadtkanal", links unten signiert A. Hernick, Öl auf Karton, ca. 51 x 36 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

31.08.2016 - 16:16

Vyvolávací cena:

Alois Hernick

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 31.08.2016 - 16:16
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.08. - 31.08.2016