Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-063497/0000

Zwei Wandmasken 1. Hälfte 20. Jh.

Zwei Wandmasken 1. Hälfte 20. Jh. - Umění, starožitnosti, šperky

"Madonna mit Kind, Afrikanerin", aus Keramik und gebrannten Ton, naturalistisch bemalt, tlw. gemarkt, Goebel-Bieba, Made in Vienna, Modellnr. 220, Größe ca. 26 cm und 23 cm, minimal bestoßen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

31.08.2016 - 16:59

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 31.08.2016 - 16:59
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.08. - 31.08.2016