Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034193/0003

Eckfauteuil im Rokokostil, um 1900

Eckfauteuil im Rokokostil, um 1900 - Umění, starožitnosti, šperky

geschweift, im Relief beschnitzter Hartholzgestell, Goldbronze gefasst, freistehend, ergänzter geblumter Bezug, Breite ca. 62 cm, Tiefe ca. 62 cm, Fassung teilweise beschädigt, Bezug neuwertig

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

18.08.2016 - 16:37

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 18.08.2016 - 16:37
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.08. - 18.08.2016