Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034611/0002

Christian Ludwig Attersee *

(Preßburg 1940 geb.) Jungfrau, signiert und datiert unten rechts: Attersee (19)98, Farblithografie Nr. 45/250, ca. 26,5 x 21 cm, Blattformat ca. 31 x 24 cm, Passepartout-Ausschnitt, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

18.08.2016 - 16:44

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

Christian Ludwig Attersee *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 18.08.2016 - 16:44
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.08. - 18.08.2016