Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-089780/0009

Auerhahn,

Auerhahn, - Letní aukce

Bing & Grondahl, Kopenhagen, Porzellan, farbig staffiert, Höhe 20,5 cm, grün-blaue Marke, bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

10.08.2016 - 15:46

Vyvolávací cena:

Auerhahn,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 10.08.2016 - 15:46
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.08. - 10.08.2016