Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022890/0010

Joan Miro *

(Montroig 1893-1983 Palma di Mallorca, Studium an der Acad. Galli, tätig in Paris) Melodie Acide, in der Platte bezeichnet, Lithographie in Farbe nach Miro, Bildausschnitt 45 x 50 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

18.12.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Joan Miro *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 18.12.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 11.12. - 15.12.2017