Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022566/0015

Pipo Peteln *

(Marburg/Drau 1892-1973 Graz) Motive von Alt-Marburg, handsigniert, datiert Pipo Peteln 1938/39, 2 Holzschnitte, Stockgrößen 20,5 x 25 cm/ 25,5 x 20,5 cm, verglast, gerahmt, stockfleckig, Rahmen abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

18.12.2017 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Pipo Peteln *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 18.12.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 11.12. - 15.12.2017