Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022813/0011 -

Marc Chagall *

(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence) Ohne Titel, Radierung, am Passepartout bezeichnet Marc Chagall, Stockgröße 32,5 x 24 cm, ungerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

18.12.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Marc Chagall *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 18.12.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 11.12. - 15.12.2017