Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062887/0001

Adolf Obermüllner

(Wels 1833-1898 Wien) Blick auf die Festung Hohensalzburg, signiert Adolf Obermüllner, Öl auf Karton, 20x 31,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

19.12.2017 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Adolf Obermüllner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 19.12.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online