Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-060216/0012

Rudolf Roessler

(Gablonz 1864-1934) Der Junge Amor, signiert Rössler, Öl auf Leinwand, 50 x 32 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

19.12.2017 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Rudolf Roessler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 19.12.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online