Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062448/0012

Französische Schule, um 1800

Landschaftsstudie, Aquarell in blauer und grüner Tusche, über schwarzer Feder auf Papier, 16 x 23,5 cm, Passep., gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

19.12.2017 - 14:00

Vyvolávací cena:

Französische Schule, um 1800

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 19.12.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online