Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-060595/0001

Josef Zumsande

(Neuhaus/Böhmen 1806-1865) Bildnis einer jungen Frau mit Mantilla, signiert und datiert Zumsande (1)854, Aquarell auf Papier, 22 x 16 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

19.12.2017 - 14:00

Vyvolávací cena:

Josef Zumsande

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 19.12.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online