Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035804/0011

Aufsatzspiegel im Rokokostil,19. Jahrhundert

Holz im Relief geschnitzt, blattgold gefasst, Höhe ca. 73 cm, beschädigt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

14.12.2017 - 14:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 14.12.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.12. - 14.12.2017