Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035473/0013

F. Grund

(Mitte 20. Jahrhundert) Maria Wörth am Wörthersee, signiert unten links, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 78 cm, Krakelee, Rahmen beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

14.12.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

F. Grund

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 14.12.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.12. - 14.12.2017